Hakkımızda


Hakkımızda 

EskiHesaplar.com olarak, Eski tarihli boş Instagram hesapları ve Projelik yüksek takipçili hesapların satışı konusunda, 2018 yılından beri tecrübe edindiğimiz bilgi birikimi ile birlikte uzmanlaşmış bir hesap satış platformuyuz. Amacımız, siz değerli müşterilerimizin Instagram üzerinde işlemlerinizi daha rahat yapabilmeniz adına, yüksek limitli, yüksek takipçili hesaplar üretip satmaktır. 

Neden bizi tercih etmelisiniz ? 

Evet biliyoruz. Hesap satış konusunda piyasada bir sürü web sitesi bulunmaktadır. Fakat EskiHesaplar.com olarak sizlere en iyi hesap deneyimini yaşatmak adına yılların bize verdiği bilgi birikimi ile sizlerin istekleri ile doğru orantılı olarak hesaplar üreterek satışını yapmaktayız ve sektörde iddialıyız. Neden bizi tercih etmeniz gerektiğinize dair nedenler: 

Yüksek Kalitede ve Yüksek Limitli Hesaplar: Hesaplarımızı üretirken siz değerli müşterilerimizin takip, beğeni ve yorum gibi işlemlerini olabildiğince az engele takılarak yapabilmesi için yüksek limitli olarak, her hesap başına bir temiz proxy kullanarak temiz çerezler ile üretmekteyiz. 

Geniş Hesap Seçeneği: EskiHesaplar.com, birden fazla hesap seçeneği ile geniş bir portföy sunmaktadır. Portföyümüzde size en uygun hesabı hemen seçerek anında satın alma imkanı sunmaktadır. 

Müşteri Desteği: Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için para kazanmaktan daha önemlidir. Profesyonel ve güleryüzlü destek ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm girişimlerimizi tamamlamış durumdayız. 

3D Secure Güvenli Ödeme Sistemleri: EskiHesaplar.com, sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişler için Türkiyenin en iyi ve yenilikçi Sanal Pos firması olan Shopier'dan degüç tek almaktadır. Ürünlerimizi satın alırken gireceğiniz bilgiler sitemiz altyapısında tutulmamaktadır. 

Müşteri Güvenliği ve Gizliliği: Müşteri gizliliği ve güvenliğini baz alarak, sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz hesap alışverişlerinizde de  hesaplarınızın güvenliği bizler için önem arz etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin güvenini kırmamak adına sürekli olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

10.000 Takipçili Instagram Hesabı Antalya şehrinden satın alındı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç